UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zszokowany bys byl jak bys zobaczyl ze wcale nie trzeba wielkiej predkosci zeby auto tak rozwalic, ale wam to sie w glowach nie miesci niestety. Nikt nie wie co sie stalo a wszyscy wypisuja takie glupoty. Az mi zal was i przykro mi z waszego braku inteligencji. .

kierowca

Anuluj