UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zszokowany bys byl jakbys zobaczyl ze wcale nie trzeba wielkiej predkosci do takiego wypadku ale wam to sie w glowach nie miesci dekle ze wcale nie trzeba pędzić zeby cos sie stalo. pozdro dla kumatych
kierowca