UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zszokowany bys byl jakbys zobaczyl ze wcale nie trzeba wielkiej predkosci do takiego wypadku ale wam to sie w glowach nie miesci dekle ze wcale nie trzeba pędzić zeby cos sie stalo. pozdro dla kumatych

kierowca

Anuluj