UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja się dziwię - przecież jest jeden banalny sposób by w takichj niebezpiecznych miejscach ograniczyć liczbę wypadków - stawiamy ograniczenie np 50 czy 60 km/h, potem fotoradar łąpiący wszystkie osoby jadące 10km/h więcej i rozsyłać "fotki z wakacji" - wydaje mi się to takie banalne bo taka inwestycja raczej szybko by się zwróciła. ..

fotoradar

Anuluj