UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta droga powinna być zamknieta, albo powinna byc kontrolowana i szczegolnie nadzorowana przez policję. Czemu ?, bo jedno i drugie jest nierealne, a wypadkow rowniez smiertelnych na tej szosie miedzy Elblagiem, a Łeczem bylo wyjatkowo duzo.


Anuluj