UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta droga powinna być zamknieta, albo powinna byc kontrolowana i szczegolnie nadzorowana przez policję. Czemu ?, bo jedno i drugie jest nierealne, a wypadkow rowniez smiertelnych na tej szosie miedzy Elblagiem, a Łeczem bylo wyjatkowo duzo.