UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I teraz się zaczną głupie wypowiedzi dzieci neo. Bo to kobieta, bo pewnie jechała za szybko itp itd. Nikt nie widział tego wypadku a każdy wie najlepiej co się stało. Sam miałem ostatnio poważny wypadek pod elblągiem i głupota komentujących to co się stało po prostu nie zna granic. Dzieci wracać do szkół a nie siedzieć przed komputerem! A kierowcy i pasażerom życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
kierowca