UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżdżę tamtedy codziennie. Ten łuk przy duzej predkosci jest bardzo niebezpieczny. Zreszta rozmiary tego wypadku mówia same za siebie. PRĘDKOŚĆ!!!!!
kierowca
Jeżdżę tamtedy codziennie. Ten łuk przy duzej predkosci jest bardzo niebezpieczny. Zreszta rozmiary tego wypadku mówia same za siebie. PRĘDKOŚĆ!!!!!
kierowca