UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżdżę tamtedy codziennie. Ten łuk przy duzej predkosci jest bardzo niebezpieczny. Zreszta rozmiary tego wypadku mówia same za siebie. PRĘDKOŚĆ!!!!!

kierowca

Anuluj