UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to normalne, mu lubimy sensacje i sie podniecamy, ale sensacja na drugi dzien to "odgrzewany kotlet" i przechodzimy kolo niej bez reakcji. Podziwiam ludzi którzy pomagają przez dłuższy czas
stwski
to normalne, mu lubimy sensacje i sie podniecamy, ale sensacja na drugi dzien to "odgrzewany kotlet" i przechodzimy kolo niej bez reakcji. Podziwiam ludzi którzy pomagają przez dłuższy czas
stwski