UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to normalne, mu lubimy sensacje i sie podniecamy, ale sensacja na drugi dzien to "odgrzewany kotlet" i przechodzimy kolo niej bez reakcji. Podziwiam ludzi którzy pomagają przez dłuższy czas

stwski

Anuluj