UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Współczuje tym ludziom. Wiem co czują moją rodzinę spotkało to samo w zeszłym roku. Na pomoc to mogą liczyć tylko od ludzi. Władze zawsze ładnie mówią do dziennikarzy, a nic nie zrobią. My na mieszkanie socjalne nie możemy się doczekać( czytaj doprosić). Wedle ustawy powinniśmy dostaćje w pierwszej kojejności, ale to tylko TEORIA.
POGOŻELEC2009