UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda tych ludzi a przedewszystkim dzieci. dobrze ze polacy sa solidarni i pomagaja w tak dramatycznych sytuacjach, bo na naszego burmistrza niema co liczyc zbliza sie koniec kadencji to zamiast pomagac ludziom to wrecz przeciwnie wysprzedaje działki na których był plac zabaw dla dzieci. do tej naszej gminy to tylko jakąs dobrą kontrole nasłac bo cuda niewidy sie dzieją. wszyscy naukładach coś maja. .. .-ale miejmy nadzieje ze nowy burmistrz bedzie to w koncu zacznie sie cos dziac w tym naszym pieknym lecz mało zadbanym miasteczku. jeszcze raz wielkie współczucie dla pogorzelców -wszystko sie powolutku z pewnościa sie ułoży badzcie dobrej nadzieji. .. . - fibi-
FIBI