UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tez tak mysle ze wszyscy beda pomagac przez pierwszy tydzien a puzniej zapomną a zwłaszcza ci na wyzszych stopniach. .. współczuje im z całego serca bo znam gosie osobiście. taka tragedia to jest poprostu niewyobrazalne aby w ciagu 10min. stacic wszystko. .dlatego prosze was wszystkich dzielcie sie tym co macie. kiedys wam tez ktos pomoze gdy bedziecie w potrzebie, gosia napewno by wam pomogła bo naprawde dobre seruszko. .gosiu chociaż jestem daleko moje sece jet z tobą i toimi dziecmi, ,, trzymam za was kciuki. .. i mam nadzieje ze ludzie którym ty kiedyś pomogłas niezapomną o tobie w tak cięzkiej chwili. .
angel...buchw...