UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czarnulka : pozwolę sobie zachować inne zdanie o "wspaniałych żeglarzach". Jacht Klub Elblag. .. chyba Elbląskie Żeglarskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, kiszące się we własnym sosie i nie mające żadnego pomysłu na rozwój. Ot, miłe status quo. Ci sami ludzie wymieniający się na stanowiskach od lat. A co do nauki to dziękuje, nie skorzystam. Nie sadzę, żeby "Wspaniali żeglarze" byli w stanie zaskoczyć mnie czymś nowym :)


Anuluj