UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem ciekawy jak do końca było z tym ostrałem artyleryjskim w strone uczestników regat. Może Rosjanie nie wiedzieli że to regaty żeglarskie i pomyśleli że to inwazja na Bałtijsk, ogłosili alarm i ostrzelali najeźdźców ? O sukcesie propagandowym sie nie wypowiadam jak za komuny.

olo60

Anuluj