UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja byłam w piątek i uważam, ze wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, no może poza wystrzałami, których niedopałki leciały w stronę widowni
ja byłam w piątek i uważam, ze wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, no może poza wystrzałami, których niedopałki leciały w stronę widowni