UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem w sobotę i trybuny oraz cała okolica pękała w szwach od tysięcy ludzi. W TYM ROKU BYŁO SUPER
ghhhhhhhhhhh
Byłem w sobotę i trybuny oraz cała okolica pękała w szwach od tysięcy ludzi. W TYM ROKU BYŁO SUPER
ghhhhhhhhhhh