UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kupilem bilet za 45 zl i mialy byc to niiiby lepsze miejscowki. .. a prawda jest taka ze niewazne czy miales bilet za 30 czy za 45 siadales gdzie chciales, bylem w miare dobrym miejscu bo naprzeciwko tej rozwalonej baszty naprzeciwko krzyzakow. .. ale i tak kolesie obok mnie mieli bilet za 30 zl i siedzieli se tam gdzie chcieli. .oj ta ochrona dogmata to jakis niewypal byl; d takze to mnie flustruje ze ludzi w konia robia z tymi biletami. .. po cholere dali 2 ceny biletow? jak i tak siadalo sie gdzie chcialo bo nikt tego niepilnowal. .. przed pokazem nawet na trybuny dla vipow siadal kto chcial. .. jesli chodzi o organizacje zwiazane z trybunami to JEDEN WIELKI NIEWYPAL!:D

Koczkodan

Anuluj