UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Więc jesli zamek, muzeum zarabia na biletach, to po co jescze każą płacić za oglądanie oblęzenia. Przeciez na samych pamiatkach, już tez zarabiają. Az taka pazerność. .. Coż jak tak dalej będzie, to co roku te trybuny będa puste.
Elb...