UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie mam nic przeciwko biletom, ale nie za taką cenę - nasze pensje są nadal bardzo daleko za europejskimi i przykro było, gdy w czwartek trybuny były puste, a ludzie tłoczyli się za barierkami.
ELBAMA
nie mam nic przeciwko biletom, ale nie za taką cenę - nasze pensje są nadal bardzo daleko za europejskimi i przykro było, gdy w czwartek trybuny były puste, a ludzie tłoczyli się za barierkami.
ELBAMA