UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie mam nic przeciwko biletom, ale nie za taką cenę - nasze pensje są nadal bardzo daleko za europejskimi i przykro było, gdy w czwartek trybuny były puste, a ludzie tłoczyli się za barierkami.

ELBAMA

Anuluj