UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Napewno była fajna impreza szkoda że nie mogłam wziąść w niej udziału ale to nic wakacje jeszcze trwają a do Malborka można pojechac
Napewno była fajna impreza szkoda że nie mogłam wziąść w niej udziału ale to nic wakacje jeszcze trwają a do Malborka można pojechac