UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super impreza nawet medale były tylko szkoda ze My Krawężniki nie dostajemy medali a powinniśmy po złotym medalu dostać. Gratuluje "kolegom" z pracy.

Ołówek

Anuluj