UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest kryzys i nie będzie podwyżek w służbach mundurowych, przez kilka następnych lat, więc aby to zatuszować, będzie co raz więcej takich głupawych uroczystości, jak za komuny.


Anuluj