UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widze ze Zaba tez dostal odznaczenie chyba za to ze łamie Sam przepisy ruchu drogowego tarasujac jeden pas ruchu poto aby postrzelac sobie z lasera do kierowcow a pan D slynny sierzant z Drogowki za co dostal odznaczenie ?chyba za to ze powinien zamiatac ulice a nie pracowac w Ruchu drogowym?Komendancie Osik proponuje panu przejechac sie po miescie i popatrzec jak pana podwladni lamia przepisy a tacy wielcy z nich policjanci Wstyd i Hanba.