UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto pozwolił innejszarży nż oficerowie założyc białe koszule na krótki rękaw i krawaty, jak galowo to galowo a nie wolna amerykanka i taka własnie jest Nasza Kochana policja, smiechu warte, stróze prawa a sami łamia prawo, granatowe mundury to mundur słuzbowy a nie galowy. Nawet w tej formacji każdy sobie panem i tak traktuje prawo, wstyd panowie i panie, a dlaczego f-sz pionu kryminalnego stoi w garniturze, moze się wstydzi Policji to zatrudnic go jako cywila i już jest oszcędność panie Komendancie Osik
widzący