UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby milicja czesciej karala tirowcow za przekraczanie dopuszczalnej predkosci na podstawie tachografu takich wypadkow by nie bylo!! czesto jestem swiadkiem jak brudasy w wielkich ciezarowkach pedza po 100 110 km/h!!! to potencjalni zabojcy!!