UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby milicja czesciej karala tirowcow za przekraczanie dopuszczalnej predkosci na podstawie tachografu takich wypadkow by nie bylo!! czesto jestem swiadkiem jak brudasy w wielkich ciezarowkach pedza po 100 110 km/h!!! to potencjalni zabojcy!!


Anuluj