UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kom. masz rację. Nie było wtedy takiego chamstwa wśród młodzieży. Mogę porównać tamte czasy i czasy terazniejsze. W tej chwili młodzież( nie wszyscy ) zachowuje się jak bydło. Totalne upodlenie po wypiciu kilku piw. Wtedy też trafiali się idioci ale nie było ich w takich ilościach jak dzisiaj. Zresztą milicja doskonale sobie z takimi radziła. Najpierw wpier. .. a póznie wywózka za miasto kilka lub kilkanaście kilometrów. Powrót pieszo. Po takiej lekcji już nie rozrabiali.
krzysio