UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"zarówno na wzniesieniach jak i na terenach nizinnych zaczęły się sianokosy" - nie erg. Tu chodzi o to, że niektórzy zbierali siano w pozycji wzniesionej-wyprostowanej a inni w kucanej. Przecież to oczywiste. Zanim zadasz pytanie pomyśl dwa razy lub po prostu wymyśli inne jeszcze ciekawsze od poprzedniego.

and111

Anuluj