UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"zarówno na wzniesieniach jak i na terenach nizinnych zaczęły się sianokosy" - zapewno chodzi tu o sianokosy na Wysoczyźnie Elbląskiej i na Żuławach?

erg.

Anuluj