UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak czytam te artykuly z lat 1912r. to praktycznie niczym sie nie wyroznia dzisiejszym rokiem, tak samo kradli tak samo znecali sie nad wlasnymi rodzicami jak dzis, tak samo jak dzis nie ktorym pracowac sie nie chcialo. Swiat idzie tym samym torem tylko moze roznica jest ze jedni odchodza aby drudzy przyszli na swiat. .. .. , no moze jest wyjatek tych pojazdow tyle nie bylo co dzis na ulicach ruch byl spokojniejszy.
kwiatuszek123