UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi jest strasznie szkoda, jak np. listonosz tacha ciężką paczkę na 1wsze piętro, a tu nie ma nikogo i musi awizo zostawić. Serio, jakoś tak mi ich czasem żal :(

kolorowanka

Anuluj