UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi jest strasznie szkoda, jak np. listonosz tacha ciężką paczkę na 1wsze piętro, a tu nie ma nikogo i musi awizo zostawić. Serio, jakoś tak mi ich czasem żal :(
kolorowanka
Mi jest strasznie szkoda, jak np. listonosz tacha ciężką paczkę na 1wsze piętro, a tu nie ma nikogo i musi awizo zostawić. Serio, jakoś tak mi ich czasem żal :(
kolorowanka