UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiolka, weź ty się zastanów. Skoro chcesz zostawić sortowanie wg ocen, a zlikwidować ich pokazywanie, to co da? I tak bedzie wiadomo komu "przyjedynkować". Chyba ci przyszła ochota na zmiany dla samych zmian.


Anuluj