UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiolka, weź ty się zastanów. Skoro chcesz zostawić sortowanie wg ocen, a zlikwidować ich pokazywanie, to co da? I tak bedzie wiadomo komu "przyjedynkować". Chyba ci przyszła ochota na zmiany dla samych zmian.