UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyobrażacie sobie tych ówczesnych piratów drogowych, szalejących po mieście z zawrotną prędkością 20km/h i policjantów z prędkościomierzami którzy ich łapią? Bezcenne :)
Wyobrażacie sobie tych ówczesnych piratów drogowych, szalejących po mieście z zawrotną prędkością 20km/h i policjantów z prędkościomierzami którzy ich łapią? Bezcenne :)