UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyobrażacie sobie tych ówczesnych piratów drogowych, szalejących po mieście z zawrotną prędkością 20km/h i policjantów z prędkościomierzami którzy ich łapią? Bezcenne :)


Anuluj