UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten budynek obok sądu, wypalony ale jeszcze był w latach 60 ubiegłego wieku. Ponoć należał do Szwedów. Później go rozebrano i wybudowano to pudło które jest obecnie.
Ten budynek obok sądu, wypalony ale jeszcze był w latach 60 ubiegłego wieku. Ponoć należał do Szwedów. Później go rozebrano i wybudowano to pudło które jest obecnie.