UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten budynek obok sądu, wypalony ale jeszcze był w latach 60 ubiegłego wieku. Ponoć należał do Szwedów. Później go rozebrano i wybudowano to pudło które jest obecnie.


Anuluj