UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Agnes Migel Sch. mieściła się w sąsiednim budynku dawnego Gimnazjum, a dzisiejszego MAH. Dziś jest to dom weselny jak mi się zdaje bazpośrednio przylegający do budynku Prokuratury. Niestety miasto przespało moment i ten niezwykle cenny i świetnie zlokalizowany budynek nie został zakupiony dla Muzeum lub innej publicznej funkcji - pod okiem konserwatora zabytków pozbawiono go wielu oryginalnych elementów - przykładem ozdobny portal od strony bulwaru, niegdyś kamienny dziś z płyt gipsowych pomalowanych w imitację kamienia.