UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niesamowite wrażenie!!!!! czy to most w żurawcu???a ten w e-gu zwodzony??? gdzie to jest ???ale ten piec to bije na głowe wszystko jaki piękny!!!!! powinni to zobaczyć wszyscy którzy mieszkają w e-gu. .warto1!!!!!
blat