UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedzmy, że przesadziłem. Ale jak mam nazwać niechęć do działania, jaką zauważyłem, gdy poprosiłem o podjęcie ingerencji w danej sprawie? Sorry, może to nie była niechęć tylko wstyd, że ktoś ich zauważył gdy noca zaparkowali na cichym placu, wygasili wszystkie światła i udawali, że ich nie ma. Chyba nie po to obywatele dali im prawo do noszenia broni i karania innych, żeby się tak zachowywać. ..

tr18

Anuluj