DK świetne tłumaczenia! Bardzo fajnie się czyta, co piszesz. Ciekawa ta nasza historia :) A. Ł
DK świetne tłumaczenia! Bardzo fajnie się czyta, co piszesz. Ciekawa ta nasza historia :)