UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I całe szczęście że portu nie ma, nie ma też marynarzy i jakiś durnych turystów, nie trzeba dla nich kibli stawiać, o sypiące się zabytki dbać, jeszcze by rozrywki na starym mieście chcieli albo Bóg wie tylko co. Tyle pieniędzy by trzeba na nich wydać. Po co to komu. A tak jest cisza, spokój, tylko w weekend jełopy spać nie dają bo drą ryje, nachlane tałatajstwo.

Ara

Anuluj