UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Egzamin na sekretarza magistratu, dobre!!! Niektórym naszym urzędnikom przydałby się taki egzamin sprawdzający kwalifikację na dane stanowisko- no i selekcja oczywiście.
Wredny
Egzamin na sekretarza magistratu, dobre!!! Niektórym naszym urzędnikom przydałby się taki egzamin sprawdzający kwalifikację na dane stanowisko- no i selekcja oczywiście.
Wredny