UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Egzamin na sekretarza magistratu, dobre!!! Niektórym naszym urzędnikom przydałby się taki egzamin sprawdzający kwalifikację na dane stanowisko- no i selekcja oczywiście.

Wredny

Anuluj