UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak oddawali do "użytku" pomnik Piekarczyka, to pewna znana firma elbląska zobowiązała się do odlania widocznych elementów studni, tylko ponoć wtedy czekała na dokumentacje. Pewnie jej nie dostała, albo sponsorowanie zabytków miasta jej się nie opłaca.