UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajne i podoba mi się - szkoda tylko, że woda na pierwszym planie marszczy się (tam na ostatnim planie jest OK) może trzeba było poczekać aż wiatr ucichnie. Można byłoby też trochę podrasować w jakimś edytorze niebo_hawai.


Anuluj