UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny artykuł = kolejna okazja do zgłębienia tajników wiedzy na temat życia dawnych mieszkańców Elbląga. Wyrazy uznania za samą koncepcję stworzenia takiego cyklu! Tłumaczu dk- dobra robota!! proszę o następną porcję nowinek z ubiegłego stulecia!!! Dolmi-może Ty nim zostań, skoro jesteś taki mądry, co? Najłatwiej jest krytykować innych!!
małaMi