UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy nie nalezalo powolac nastepnj komisji, dlaczego i kto zdobyl sie na taka inwestycje, w tak nieforturnym czasie, zatrudnic poslow, nastepny wydatek, co sadzi na ten temat rada miejska, sa napewno inne organizacje niezalezne, albo wspulpracuja na rzecz miasta Elblag, stoje po stronie mieszkancow, ktorzy widza investycje bardzo kosztowna, poperam, ta inwestycja powinna znalezc inny punkt widzenia, Starowka Pieknieje w moich oczah, odwiedzam swoja kamienice co 2 lata, wykonczona, uwarzam za dobra inwestycje w tak wspanilym niedocenonym jesze Polskim miescie. Prosze media, mieszkancow o wieksze zainteresowanie, informowanie, uczestniczenie w rozwoju zwiazanym z miastem Elblag, radio /telawizja /internet, bibliteka, prasa, jezeli tego nie zrobimy, ktos inny podejmie decyzje za nas. Poznalem miasto Elblag jako inwestor mam bardzo duzy szacunek dla miasta i okolic. Sa wspaniale projekty rozbudowy miasta, sa problemy zatrudnienia, sa potrzeby mieszkancow, organizacji, opieki spolacznej, jest problem na calym swiecie *** Zycze mieszkancom / wladz Elblaga owocnej wspulpracy w najbardziej ciezkim okresie ekonomicznym ***


Anuluj