UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z wypowiedzią "zbulwersowanej" bezrobocie w naszym mieście jest bardzo duże a PUP które organizuje szkolenia tak naprawdę mało pomagają bo pracodawcy chcą osób z doświadczenie a nie po skończonym kursie po którym i tak nie wiele się umie. Na starówce stawiają nowe budynki i ten z cegły raczej nie będzie się tam zbyt dobrze komponował, przecież tyle starych budynków w E-gu wyburzono choćby stare fajne ruiny na starówce zlikwidowano a mogły być dla turystów atrakcją. Odnowiono elewacje I LO i w dzisiejszej porze roku zobaczmy jak jest zabrudzony - szkoda pieniędzy na nie przemyślane wydatki- owszem ładnie wygląda LO ale kolor raczej nie zbyt dobrze dobrany, gdyż budynek znajduje się blisko ulicy. Nowy i duży basen na pewno przyda się w naszym mieście bo na ten który jest ciężko się dostać chyba że się wykupi karnet na 3 m-ce. Dużo by wymieniać nie trafionych inwestycji ale cóż nie nam mieszkańcom o tym decydować więc zastanówmy się kogo wybieramy idąc głosować. Rada miasta i Pan prezydent mogliby się liczyć z naszym zdaniem albo chociaż zrobić ankietę w tym celu.

elblążanka28

Anuluj