UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem za przeniesienie budynku powinna zapłacić partia, która jest właścicielem tegoż budynku. Nie powinno się obciążać kosztami podatników, nieruchomości które należą do jakiejkolwiek partii politycznej. 4 miliony to fortuna za którą można by wspomóc domy dziecka, mops, a w szczególności pomoc rodzinom które znalazły się w skrajnej nędzy, nie mające środków do normalnego życia. Ludzie z głodu zdychają i nie mają praktycznie żadnej pomocy. Niech SLD pokaże swoje miłosierdzie i uszczypnie choć malutką część miliardowego majątku na poczet ludu głodującego w ELBLĄGU. NIECH SLD POKAŻE ŻE JEST PARTIĄ GODNĄ ZAUFANIA NA KTÓRĄ MY WYBORCY GŁOSOWALIŚMY. SZANOWNY PANIE PREZYDENCIE MYŚLIMY ŻE NIE ZAWIEDZIE PAN NASZYCH OCZEKIWAŃ. MY PANU ZAUFALIŚMY!!!! I OCZEKUJEMY TO OD PANA PANIE PREZYDENCIE.
wierny i zagorzały wyborca SLD