UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nowoczesne czy nie trzeba by na starówce w ogóle były budynki a nie 3 letnie wykopaliska, dzięki którym jedyne co się ocali to jakiś pordzewiały nóż czy widelec- choć może i łyżka się znajdzie więc będzie komplet :D. tramwaje są tu potrzebne tak samo jak zmiana myślenia ludzi dojeżdżających do pracy czy szkół. zamiast stać w korkach własnym autem można wsiąść do tramwaju czy autobusu i zdążyć wszędzie gdzie się chce, tylko żeby zdążyć trzeba by te środki komunikacji miały jak najlepsze trasy by np tramwaj z jaru na grunwaldzką jechał mniej niż 45 min a to jest akurat męczące. Co do przeniesienia budynku to bym go osobiście rozbił i wywiózł niech ze starej cegły zrobią coś sensownego a "perełki budownictwa do muzeum". To moje zdanie lecz myślę że jest w nim dużo sensu i oszczędności. Orliki pracy nie dadzą Olimpia w I lidze parę posad da choć może mieć dużo większy wpływ na rozwój miasta tylko musi być na szczytach. A co do pracy ?? Przecież mamy tylu super uzdolnionych absolwentów ekonomi zarządzania niech działają :D nikt nie broni im otwierać własnych działalności. Lecz w Polsce wszystko trzeba dostać. Dlatego ciągle jesteśmy komunistami. Nam się należy i już. Dlatego ślepo co wybory wybieramy tych złych. SOry ale trzeba zmienić w sobie myślenie bo zalewamy się burakami.


Anuluj