UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby budynku nie przenosili to skowyczylibyscie ze kolejny zabytek tracimy. Ludziom sie nie dogodzi!!!!! Co za barany!
Gdyby budynku nie przenosili to skowyczylibyscie ze kolejny zabytek tracimy. Ludziom sie nie dogodzi!!!!! Co za barany!