UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pamiętacie, że w Gal. El. chcą dodać jeszcze jedną kondygnacje za 5 mln zł. Ciekawe ile osób przychodzi do tej galerii. Za 5 mln zł można wybudowąć niezłą kamienice na Satarym Mieście na cele Gal. El. gdzie eksponaty i warunki pracy dla personelu byłyby lepsze i nie niszczono by się zabytkowego wnętrza kościoła. A przy okazji upiększono by starówkę. Decydenci myślą inaczej niż przeciętny mieszkaniec Elbląga i nie skąpią pieniędzy.