UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe o ile zwężą jezdnię? W Elblągu zamiast poszerzać drogi, to je zwężają o połowę. Powinni tam zrobić 3-4 pasmową drogę w obu kierunkach. W końcu to jedna z głównych ulic miasta, więc należy robić tą drogę z myślą o przyszłości.

fffffffffff

Anuluj