UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe o ile zwężą jezdnię? W Elblągu zamiast poszerzać drogi, to je zwężają o połowę. Powinni tam zrobić 3-4 pasmową drogę w obu kierunkach. W końcu to jedna z głównych ulic miasta, więc należy robić tą drogę z myślą o przyszłości.
fffffffffff