UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm, nie orientuję się do końca w tych wszystkich kosztach ale za taką kasę to chyba można by było to zostawić tam gdzie było i zadbać o lepsze i wierniejsze odwzorowanie elbląskiej starowki, która teraz jest mimo wszystko jej karykaturą.
Azael