UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

powinni zostawic ten budynek tam gdzie stal! po ki9ego wala chca tam puscic tramwaj?!! lepiej wyburzyliby te ochydne bloki na zawadzie i nad jarem! bo strasznie szpetnie wygladaja te blokowiska z obszczanymi klatkami.

tadeusz25

Anuluj