UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem po co tak dbamy o to poniemieckie dziedzictwo. Budynek nie ma nic wspólnego z polskościa tych terenów.
STARYDINO
Nie wiem po co tak dbamy o to poniemieckie dziedzictwo. Budynek nie ma nic wspólnego z polskościa tych terenów.
STARYDINO